تکمیل ثبت نام دوره های ایزو


به صفحه تکمیل ثبت نام دوره خود خوش آمدیدشما پس از ثبت نام اولیه باید تکمیل ثبت نام خود را انجام دهید تا حساب کاربری شما توسط همکاران ما فعال شده و اطلاعات حساب کاربری شما برایتان ارسال شود و با استفاده از آن به پروفایل آموزشی خود وارد شده و دوره خود را آغاز نمایید.

اگر شهریه دوره شما به نرخ دلار می باشد:

 جهت واریز شهریه پس از انجام ثبت نام اولیه مرکز با شما تماس خواهد گرفت و پس از اعلام مبلغ ثبت نام به ریال،  شما می توانید شهریه را به حساب معرفی شده ی زیر واریز نموده و اطلاعات واریز (شماره فیش واریزی) را به مرکز اعلام نمایید. پس از تایید واریز توسط واحد مالی مرکز، دوره شما فعال و اطلاعات حساب کاربری(رمز ورود به پروفایل) به شما اعلام خواهد شد.

شماره حساب جهت واریز شهریه:
 حساب سیبا بانک ملی به شماره 0216430208002 به نام حسینی پناه و دهقانزاد (حساب مشترک)


اگر شهریه دوره شما به نرخ ریال می باشد:
بدین منظور شما فراگیر گرامی می توانید تکمیل ثبت نام و پرداخت شهریه را به صورت آنلاین انجام دهید.
در ضمن می توان اطلاعات حساب کاربری را از طریق سیستم خرید پستی با همکاری اداره پست جمهوری اسلامی ایران ارسال نمود که در این روش شما هزینه دوره را به مامور پست پرداخت می نمایید.در صورت تمایل به ارسال از این طریق با مرکز تماس حاصل نمایید.


شما می توانید پس از کلیک روی لینک خرید و تکمیل اطلاعات خواسته شده با کلیه کارتهای عضو شتاب هزینه را واریز نموده و ظرف 24 ساعت اطلاعات کاربری برایتان پیامک و ایمیل میگردد. لطفا از طریق درگاه زیر قیمت دوره خود را انتخاب و روی کلید خرید کلیک نمایید.
سیستم پرداخت آنلاین