آشنایی با سازمان RAB_QSA

سروش اندیشه-آشنایی با RAB QSA
آشنایی با سازمان RAB-QSA


عبارت RAB-QSA مخفف کلمات Registrar Accreditation Board by Australia-based Quality Society of Australasia نام سازمانی استرالیایی است که در زمینه ارزش دهی و اعتباردهی به فرآیندهای آموزشی زیرمجموعه های خود در سراسر دنیا فعالیت می کند. این سازمان در کشورهای ژاپن، امریکا، کره جنوبی، نیوزلند، ترکیه، برزیل و امارات دارای دفاتری است که ناظر بر فعالیت سایر شرکت های همکار می باشند.

وظیفه این سازمان طراحی، توسعه و ابلاغ سرویس های آموزش سیستمی برای موسسات و آموزش دهندگان است. لذا دوره هایی که تحت اعتبار این سازمان ارائه می شوند از کیفیت خوبی نسبت به سایر دوره ها برخوردارند و می توان از کارآمدی و محتوای آنان مطمئن بود. چرا محتوا؟ به این دلیل که حتی سیلابس و سرفصل های این دوره ها باید به تایید سازمان RAB-QSA برسد. حتی مدرسان و اساتید دوره های تحت اعتبار نیز باید دارای مدارک و تجارب کافی در زمینه مورد نظر باشند تا پس از نظارت کارشناسان این سازمان بتوانند اجازه تدریس اخذ کنند.

سروش اندیشه با همکاری شرکت BCI با داشتن اساتید دارای صلاحیت و به اصطلاح qualified توسط این سازمان، مجری برگزاری دوره های مجازی تحت اعتبار در ایران است. گواهینامه های قبولی مستقیما توسط زیر مجموعه های سازمان RAB-QSA صادر شده و دارای ارزش آکادمیک در سطح جهان می باشد.


جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در سروش اندیشه تماس حاصل فرمایید و برای وروذ به وبسایت این سازمان روی کلید زیر کلیک کنید.